Infrarood sauna's

In een infrarood warmtecabine, ook wel infrarood sauna genoemd, wordt in principe van dezelfde warmte gebruik gemaakt als  in de zon: infrarood warmte. Infrarood is voor het menselijk oog vrijwel onzichtbaar, maar voor het lichaam als warmte duidelijk voelbaar.
ZSW levert hoofdzakelijk cabines met fullspectrum IR stralers. Deze stralers beschikken over het volledige spectrum aan infraroodstraling, zowel lange golf, midden golf als korte golf. Juist de dieptewerking van de korte golf straling zorgt ervoor dat spieren en gewrichten worden opgewarmd, wat zorgt voor pijnverlichting in spieren en gewrichten en voor soepele spieren.
Voor deze stralers is het advies niet langer dan 30 minuten per sessie in de cabine.

In de infrarood cabine wordt 80% van de energie gebruikt om het lichaam direct te verwarmen en slechts 20% wordt gebruikt voor het verwarmen van de lucht. Omdat de golflengte van de straling overeenkomt met de infrarood productie van het lichaam zelf, absorbeert het lichaam meer dan 90% van de warmte die de huid bereikt. De werking van een IR cabine is daarmee duidelijk anders dan een conventionele finse sauna waarbij  eerste de lucht moet worden verwarmd voordat de warmte wordt overgebracht naar het lichaam.

ZSW infrarood warmtecabine

Infraroodcabines hebben weinig ruimte nodig, zijn eenvoudig te plaatsen en makkelijk te monteren. U kunt deze in principe overal in huis plaatsen zolang de vloer maar vlak en waterpas is. De bediening is eenvoudig en de opstarttijd kort. Een infraroodcabine verbruikt relatief weinig energie en is daardoor goedkoop in verbruik.

€ 3.995,-
showmodel aanwezig
navigeren door de afbeeldingen kan met de pijltjes toetsen
Infraroodcabine Wellis Sundance
Infraroodcabine Wellis Sundance

De Sundance is gemaakt van Canadese Hemlock. Deze sterke, stabiele naaldhoutsoort komt uit het hoge noorden van Canada en heeft een fijne structuur zonder noesten. De houtsoort is in het bijzonder geschikt voor het gebruik in infraroodcabines doordat het zorgt voor een gelijkmatige warmteafgifte. De deur en delen van de zijwand zijn van 6 mm dik, getint veiligheidsglas.

Infraroodcabines hebben weinig ruimte nodig, zijn eenvoudig te plaatsen en makkelijk te monteren. De bediening is eenvoudig en de opstarttijd kort. De stralers geven direct na inschakeling al warmte af. Een infraroodcabine verbruikt relatief weinig energie en is daardoor goedkoop in verbruik. Deze infraroodcabine is voorzien van full spectrum stralers. De fullspectrum straling bereikt direct uw lichaam en uw spieren zonder de lucht eromheen te verwarmen.

De genoemde prijs is excl. levering en plaatsing

  • afmetingen
    • 160 x 100 x 195 cm
  • geschikt voor
    • drie personen
  • inclusief
    • radio met bluetooth, met 2 luidsprekers - kleurentherapieleds
  • krachtstroom nodig?
    • nee
  • materiaal
    • houtsoort canadese hemlockspar - deur en zijwand van 6 mm dik, getint veiligheidsglas
  • stralers
    • 6 energiezuinige redlight-stalers: 3 achter (350 w elk), 2 voor (400 w elk) en 1 op kuithoogte (500 w). full spectrum stralers
  • stroomverbruik
    • 2,35 kw
.

Neem contact met ons op!

  • Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring
  • Wij hebben een breed assortiment
  • Wij leveren maatwerk
  • Wij bouwen het zwembad of sauna voor u of begeleiden u bij het zelf bouwen
  • Kwaliteit voor scherpe prijzen
  • Eigen technische dienst.

Heeft u vragen over de mogelijkheden van een zwembad, sauna of jacuzzi? Vul onderstaand formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

     

    golf blauw